Enerji Danışmanlığı

BETA Elektrik Mühendislik olarak doğru tarife ve fiyatları tercih etme süreçlerinde uzman desteği sağlıyor, lisans sahibi elektrik şirketlerinin sunduğu hizmetlerle ilgili ilişkilerinizi yönetiyoruz. Enerji faturalarınızın doğruluğunu kontrol ederken sektördeki maliyet düşürme fırsatlarını takip ederek sizi bunlardan haberdar ediyoruz. İhtiyaçlarınızı karşılamak ve taleplerinizi gerçekleştirmek için tüm deneyimimiz ve enerjimizle sizlere hizmet ediyoruz.

Enerjinizi lisans sahibi özel bir enerji şirketi ile indirimli olarak tedarik etmek, şirketinizin kârlılığını arttırmanın bir yoludur. Bununla birlikte, çoğu zaman, tüketiciler teklif toplama süreçlerini uzman danışman yardımı olmadan ele alarak yönetmeye çalışırlar ve lisans sahibi elektrik şirketlerinden teklif almak için gereken çabayı hafife alırlar. Uzman kadromuzun desteği ve tavsiyeleri ile en az maliyetle rekabetçi ve sürdürülebilir fiyatlarla kesintisiz elektrik satın almak çok daha kolay ve güvenli!

Elektrik satın alması kadar doğru tarifeden elektrik kullanmakta maliyet azaltıcı bir unsurdur. BETA Elektrik Mühendislik olarak kurum ya da kuruluşların elektrik aboneliklerini inceliyor daha uygun tarifeden elektrik kullanmalarına yardımcı oluyoruz. Birçok elektrik abone grubu ve bunlara bağlı tarifeler vardır. İşletmeniz için en doğru tarife seçimini konunun uzmanlarına bırakabilirsiniz. Böylelikle sizde asıl işlerinize odaklanabilirsiniz. Yatırım Gerektirmeden Maliyetleri Azaltırsınız!  

Sürekli değişen elektrik tarifelerini takip etmek, uygulanan indirimleri hesaplayarak sözleşmeye uygunluğunu kontrol etmek uzman olmayan gözleri yorabilir. Elektrik faturaları elektrik piyasası mevzuatlarına ve imzaladığınız sözleşmeye göre düzenlenir. Özellikle çok sayıda aboneliğe sahip işletmeler elektrik faturalarını takip ederek mevzuata ve sözleşmelerine uygunluğunu kontrol etmekte zorluklar yaşayabiliyor. BETA Elektrik Mühendislik olarak faturalarınızın matematik hesabını ve mevzuata uygunluğunu kontrol ediyoruz. Enerji tedarikçinize çok güveniyor olabilirsiniz ancak sehven hatalar oluşabileceğini unutmamak gerekir. Fatura denetim hizmetimiz ile size yardımcı olabiliriz. Güven, Kontrole Mâni Değildir! 

Enerji tedariği kapsamında güncel tutulması gereken veri ve belgelerin hatırlatılması (sanayi sicil belgesi, vb.), ikili anlaşma ve/veya sözleşme yenileme tarihinin hatırlatılması, yönetmelik ve tarife değişikliği hatırlatmalarıyla enerji maliyetlerinize lüzumsuz bedellerin dahil edilmesine engel olabiliriz.